Úvod > O nás > Úspěšná ekologická soutěž naší MŠ

Úspěšná ekologická soutěž naší MŠ

Vážení rodiče, v listopadu 2020 se naše MŠ zúčastnila soutěže "Nejekologičtější školka Nového Jičína", která byla vyhlášena organizací SVČ Fokus Nový Jičín. Vedoucí učitelka Eva Sedláčková vypracovala zprávu s fotografickou dokumentací všech aktivit a činností, které pedagogové s dětmi během celého roku připravují a realizují. Zpráva je pro rodiče k dispozici na nástěnce ve vestibulu MŠ. Naše mateřská škola v soutěži vyhrála 1. místo a z finanční odměny 10 000,- Kč byly zakoupeny pro děti montessori a didaktické pomůcky.

"V pondělí se sešla tříčlenná komise z pod vedením Mgr. Marty Kiššové z odboru životního prostředí a

prostudovala hodnotící zprávy ekologických aktivit Vaší mateřské školky a určila vítěze v soutěži Nejekologičtější školka Nového Jičína:

1. místo -  MŠ Sady, Revoluční 52 - odměna 10.000 Kč

Vítězům gratulujeme a  všem Vám moc děkujeme. A nejenom za zapojení do soutěže ale hlavně za to, jak s dětmi pracujete a rozvíjíte jejich vztah k přírodě, životnímu prostředí a ekologii vůbec. Peněžní odměny budou vypláceny ve středu 16. prosince od 8 do 12 hodin v pokladně SVČ Fokus. Přeji Vám klidné dny a krásné prožití Vánočních svátků."

Bc. Radka Hrubá, okresní garant soutěží MŠMT SVČ Fokus, Nový Jičín, příspěvková organizace.