Milí rodiče,
v úterý 30. 6. v 15.30 hodin se zúčastníme s předškolními dětmi z MŠ (děti, které nastoupí 1. 9. 2026 do 1. třídy ZŠ) hudebního programu na náměstí: „ZPÍVÁME PÍSNIČKY A VÍTÁME PRÁZDNINY“. Akci povede sbormistryně Bc. Nina Nevrlová.
Pěvecké zkoušky se uskuteční v Kině Květen
Z MŠ budou děti s pedagogy Bc. Soňou Holubovou a Helenou Juričákovou vycházet v 9.00 hodin a po pěvecké zkoušce se opět vrátí do MŠ.
Bližší informace k organizaci akce na náměstí dne 30. 6. budou včas upřesněny.
Zřizovatel: Město Nový Jičín
IČO: 62330128
Datová schránka: wevzbe3