Drobečková navigace

Úvod > Kulturní, sportovní akce a slavnosti v MŠ > Vítání prázdnin na náměstí NJ

Vítání prázdnin na náměstí NJ

Milí rodiče,

v úterý 30. 6.  v 15.30 hodin se zúčastníme s předškolními dětmi z MŠ (děti, které nastoupí 1. 9. 2026 do 1. třídy ZŠ) hudebního programu na náměstí: „ZPÍVÁME PÍSNIČKY A VÍTÁME PRÁZDNINY“.  Akci povede sbormistryně Bc. Nina Nevrlová.

Pěvecké zkoušky se uskuteční v Kině Květen

  • v úterý 19. 5. od 9.30 hodin,
  • v pondělí 15. 6. od 9.30 hodin.

Z MŠ budou děti s pedagogy Bc. Soňou Holubovou a Helenou Juričákovou vycházet v 9.00 hodin a po pěvecké zkoušce se opět vrátí do MŠ.

Bližší informace k organizaci akce na náměstí dne 30. 6. budou včas upřesněny.

houslový klíč a noty.jpg